Zveme vás na 1. ročník charitativního Běhu dobré vůle v oboře Hvězda, který nabídne vedle sportovního zážitku i příjemně strávené rodinné odpoledne s programem pro děti a rodiče. Těšit se můžete na individuální běhy a štafety, dětské běžecké závody, bojovku pro děti, funky cvičení s Qašou ad.

Na 2,5 kilometrovém okruhu v oboře Hvězda je možné zaběhnout si trať na 5 a 10 km nebo štafetu. Pokud nemůžete běžet, ale přesto chcete přispět, přihlaste se a v kategorii běhu vyberte virtuální startovné. Vaše jméno ponese na závodě jeden z patronů.

Prvních 200 běžců, kteří uhradí startovné, získá funkční tričko závodu z limitované edice.

V oboře Hvězda bude vedle stánku nadace připraven i další doprovodný program pro rodiny s dětmi. Těšit se mohou na dětské běžecké závody, bojovku pro děti, divadelní dílnu, funky cvičení s Qašou či vyzkoušení hodu oštěpem s Petrem Frydrychem. Nebude chybět ani výstava fotografií o Olze Havlové či sestavování a focení živých obrazů podle tradice svépomocné lidové knihovny HROBKA, kterou založila Olga Havlová s přáteli. Stánky s občerstvením zajistí chráněná pekárna Slunce pro všechny z Unhoště a Kuchařky bez domova, pivo a nealko šťávy Pivovar Neratov.Běh dobré vůle se koná 12. září v oboře Hvězda v Praze 6 od 18 hodin. Doprovodný program začíná již v 16 hodin.

Veškerý výtěžek ze startovného půjde na pomoc rodinám v tísni (rodiny v nepříznivé životní situaci ovlivněné nemocí, ztrátou bydlení či domácím násilím).

Akci podporují významné české sportovní osobnosti, například Petr Frydrych, Jakub Holuša nebo Eva Vrabcová Nývltová.  

 

stránky běhu

ZPĚT NA AKTUALITY